Hakkımızda

2014 yılında hizmete giren Hastanebul.com.tr günlük 15.000'i aşan tekil ziyaret sayısıyla markalaşma yolunda büyük adım atmıştır. Hastanebul.com.tr 1500'den fazla sağlık kurumu ve 17000'den fazla eczane verisiyle Türkiye'nin en büyük sağlık kurumu rehberidir.

Hastanebul.com.tr üzerinden bir sağlık kurumunun adres, telefon gibi detaylı bilgilerine ulaşabilir ve o kurum hakkında site kullanıcı tarafından yapılan yorumlara ulaşabilirsiniz. Ayrınca sistemde kayıtlı sağlık kurumlarının bir çoğundan online randevu alabilir ve sonuçlarınızı yine online olarak görüntüleyebilirsiniz. Mobil uyumlu olması nedeniyle ister bilgisayarınızdan ister telefonunuzdan kullanabilirsiniz.

Hastanebul.com.tr'nin sağladığı hizmetlerden bir tanesi de günlük nöbetçi eczane listesidir. Türkiye'nin 81 ilinin anlık nöbetçi eczane verilerine hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Site üzerinde bulunan Sağlık Köşesi üzerinden sağlıklı yaşamanın sırlarını öğrenebilir, hastalıklar bölümünden hastalıklarla ilgili genel bilgi alabilir ve aynı hastalığı yaşayan diğer hastaların yorumlarını okuyabilirsiniz.

Hastanebul.com.tr Türkiyenin ilk ve tek marka tescilli hastane arama motoru olma özelliğini taşımaktadır. Hastanebul adı Türk Patent Enstitüsü aracılığıyla markalaştırılmış ve koruma altına alınmıştır.